Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Gniewomierz – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:938 m²

NA sprzedaż dom w miejscowości Gniewomierz o powierzchni 100 m2 + 100 m2 pomieszczenia godpodarcze. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 938 m2 i wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak

Bielany,Legnica(Gniewomierz + 7 km)

1 370 000 zł175 m² 7 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:364 m²

Na sprzedaż prezentujemy komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.175 m2, posadowiony na działce o powierzchni 364m2 w Legnicy na os. Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Korczaka

Asnyka,Legnica(Gniewomierz + 7 km)

1 500 000 zł300,52 m² 4 991,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:113 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalno-usługowej w Legnicy, przy ul. Korczaka. Doskonała lokalizacja - w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, zapewniającej łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Złotoryja

Złotoryja(Gniewomierz + 22 km)

2 950 000 zł326,30 m² 9 040,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 500 m²

Przedmiotem oferty jest przestronny dom z pięknym ogrodem, położony w Rokitnicy - zaledwie 5 km od Złotoryi. Brak opłat za ogrzewanie oraz prąd! instalacja fotowoltaiczna rozliczna na starych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karczowiska

Karczowiska(Gniewomierz + 17 km)

1 395 000 zł280 m² 4 982,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący z osobnym garażem dwustanowiskowym, położony w spokojnej miejscowości Karczowiska, gmina Lubin. Nieruchomość otoczona jest lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Strzegom

Strzegom(Gniewomierz + 25 km)

1 860 000 zł253,95 m² 7 324,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Luksusowy, nowoczesny oraz stylowo zaaranżowany dom wolnostojący, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz rozkład pomieszczeń gwarantują wysoki komfort użytkowania. Więcej szczegółów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Strzegom

Strzegom(Gniewomierz + 25 km)

799 000 zł126,60 m² 6 311,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja: miasto Strzegom, sąsiedztwo domków jedno i wielorodzinnych Bliźniak o powierzchni 126,60m2 Rozkład: parter: 64m2: holl, łazienka z wc, kotłownia, salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Miłoradzice(Gniewomierz + 19 km)

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością po całym dniu. Gdzie zamiast miejskiego hałasu słychać ciszę, a poranna kawa smakuje inaczej, bo wokół jest zieleń i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Strzegom

Strzegom(Gniewomierz + 25 km)

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:291 m²

DO sprzedaży motel W centrum strzegomia. Bardzo atrakcyjna lokalizacja I miejsce na prowadzinie działności hotelowo- usługowej, gabinety lub biura. Budynek o pow. ok. 180 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gniewomierz

Gniewomierz,dolnośląskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Dom (połowa bliźniaka) o powierzchni użytkowej około 120 m2 usytuowany jest na działce 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewomierz

Gniewomierz,dolnośląskie

600 000 zł355 m² 1 692,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:788 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Gniewomierz ( gmina Legnickie Pole). Dom w stanie surowym otwartym , usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniewomierz

Gniewomierz,dolnośląskie

385 000 zł108 m² 3 564,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący w gniewomierzu~zabudowa parterowa, powierzchnia użytkowa domu stanowi 108 m2; składają się na nią salon z wyjściem na taras, trzy sypialnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Osiek(Gniewomierz + 23 km)

1 490 000 zł155 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 m²

Nowoczesny dom około 154,96 m na działce 24 ary Gotowy do wprowadzenia Domplus Nieruchomości proponuje na sprzedaż dom, który łączy solidność tradycyjnej konstrukcji z najnowszą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij